Beauty trendy pro jaro 2020

S rokem 2019 přichází na trh také spousta kosmetických novinek. Víte, jaké barvy se budou letos nosit? Podívejte se na naše tipy na ty nejžhavější trendy, kterými se bude tenhle rok řídit celý módní svět.

Výrazné rtěnky

Stejně jako předchozí roky budou hitem jara výrazné barevné rtěnky. Pokud jste si tedy ještě žádnou nepořídila, teď je ten správný čas! Červená, růžová nebo vínová? A co takhle barva roku 2019 – korálová? Vyberte si ten správný odstín rtěnky a rozzařte svůj make-up.

Barevné linky

Nebojte se změny a zahoďte svou černou tužku! Orámujte své oči originální modrou nebo zelenou tenkou linkou a buďte nepřehlédnutelná.

Přirozené líčení

Pokud výrazný make-up není nic pro vás, můžete se inspirovat trendem přirozeného líčení bez viditelně zvýrazněných očí a rtů. Základem je skvěle sjednocená pleť, kterou podtrhnete trochou rozjasňovače.

Glossy make-up

Tento tip sice není příliš praktický, ale rozhodně stojí za vyzkoušení. S lesklými rty, tvářemi a víčky totiž letos opravdu zazáříte. Vyzkoušejte glossy make-up na večírek nebo party a třeba zjistíte, že vám právě tento styl vyhovuje.

Třpytky a metalické odlesky

Pokud si netroufnete na celý lesklý make-up, kupte si třpytivou nebo metalickou linku, rtěnku nebo stíny. Hodně se budou nosit barvy jako zlatá, stříbrná, ale i dekorace z blyštivých kamínků.

Objemné přirozené řasy

Zapomeňte na umělé a nalepovací řasy, to už je dávno out. Letošní jaro se ponese v duchu velkého objemu vlastních řas. Vyhrajte si se svou řasenkou nebo zajděte na lash lifting. Výsledný efekt za to stojí!

Husté obočí

Tenké čárky místo obočí už se dlouho nenosí. Tento rok pokračuje móda výrazných obloučků, které můžete dokreslit tužkou, stínem, gelem nebo řasenkou. Pokud nechcete každé ráno trávit čas dokreslováním, objednejte se na permanentní make-up.

Krátká ofina

Stránky magazínů už teď plní modelky s ofinou do půlky čela. Ne každé ženě ale takový střih sluší. Pokud se rozhodnete inspirovat právě tímto tipem, poraďte se nejdříve se svou kadeřnicí a vyberte délku, která bude vaší tváři sedět.

Korálové vlasy

Barva roku by podle stylistů neměla skončit jen u odstínu rtěnky. Living Coral se bude nosit i na vlasech. Pokud jste blondýnka, nebo prostě jen ráda experimentujete, určitě ji zkuste!

Pudrové nehty

Výrazné a křiklavé laky na nehty letos vystřídají pudrové odstíny, které podtrhnou vaši přirozenost. Inspirujte se i vy a při příštím lakování sáhněte po světle růžové nebo baby modré.

Rada na závěr: mějte ve svých produktech přehled

Stává se vám, že spěcháte a zrovna nemůžete najít svou oblíbenou rtěnku nebo tvářenku? Pořiďte si toaletní stolek, ve kterém bude mít každý produkt své místo. Nejenže hned budete vědět, kam sáhnout, ale stolek navíc skvěle doplní interiér vaší ložnice.